In-line bruslení pro pedagogické pracovníky

Místo konání kurzu: Liberec a okolí

Obsahem kurzu je seznámení cílové skupiny s pedagogickými, metodickými a bezpečnostními postupy při výuce in-line bruslení. Forma účasti na kurzu je prezenční, školení je rozděleno do tří dnů (9 výukových bloků). Kurz umožní frekventantům získat kompetence, které je oprávní k vedení žáků při výuce in-line bruslení.

V rámci kurzu si frekventanti osvojí pedagogické, metodické a bezpečnostní zásady pro výuku in-line bruslení. Celý kurz je primárně zaměřený na zásady bezpečného pohybu na in-line bruslích. Velký důraz bude kladen na výukové prostředky, které mají za úkol zajistit bezpečnost všech účastníků na pozemních komunikacích a správný pohyb na cyklistických stezkách.

Závěrečná zkouška se sestává ze tří částí. Metodický výstup, předvedení techniky jízdy a test.

cer brusle