Nordic walking pro pedagogické pracovníky

Obsahem kurzu je seznámení cílové skupiny s pedagogickými, metodickými a bezpečnostními postupy při výuce Nordic walkingu. Forma účasti na kurzu je prezenční, školení je rozděleno do tří dnů (9 výukových bloků). Kurz umožní frekventantům získat kompetence, které je oprávní k vedení žáků při výuce Nordic walkingu.

V rámci kurzu si frekventanti osvojí pedagogické, metodické a bezpečnostní zásady pro výuku Nordic walkingu. Celý kurz je primárně zaměřený na zásady bezpečného pohybu provozování Nordic walkingu. Velký důraz bude kladen na výukové prostředky, které mají za úkol zajistit správné provedení techniky chůze budoucích svěřených žáků (klientů) s ohledem na různé věkové a výkonnostní zařazení a také na jejich individuální požadavky. Obsahem semináře je příprava a vedení programu (výuky), nácvik pokročilých dovedností a technik, práce s vhodným materiálem, metodika vedení skupiny, bezpečnostní standardy atd.

Odborným garantem celého kurzu je Mgr. Klára Kuprová, Ph.D. (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ).

Závěrečná zkouška se sestává ze dvou částí. Metodický výstup a předvedení vybraných pohybových technik.

cer nordic