Úpoly pro učitele tělesné výchovy

Cena kurzu: 2000,- Kč

Obsahem kurzu je seznámení cílové skupiny s pedagogickými, metodickými a bezpečnostními postupy při vedení úpolů ve školní praxi. Forma účasti na kurzu je prezenční, školení je rozděleno do tří dnů (15 výukových bloků). Kurz umožní frekventantům získat kompetence, které jim umožní vedení úpolů ve školní praxi.

V rámci kurzu si frekventanti osvojí pedagogické, metodické a bezpečnostní zásady pro vedení úpolů ve školní praxi. Celý kurz je primárně zaměřený na zásady bezpečného nácviku úpolových činností. Velký důraz bude kladen na výukové prostředky, které mají za úkol zajistit bezpečnost budoucích svěřených žáků. Obsahem semináře je příprava a vedení programu (výuky), nácvik pokročilých technických dovedností úpolových činností, práce s doplňkovými pomůckami, metodika vedení skupiny, bezpečnostní standardy atd.

Cílovou skupinu tvoří učitelé tělesné výchovy 2. stupně ZŠ, gymnázií, SOŠ, SOU a VOŠ.

Odborným garantem celého kurzu je PhDr. Bc. Tibor Slažanský, Ph.D. (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ).

Závěrečná zkouška se sestává ze dvou částí. Metodický výstup k nácviku a vedení úpolových činností, předvedení vybraných pohybových dovedností, technik.

cer upoly