České akademické hry 2024

| Aktuality
S velkou radostí můžeme onámit, že České akademické hry v roce 2024 bude organizovat Technická univerzita v Liberci. Ve spolupráci s Českou asociací akademického sportu bude naše univerzita hostit tento největší univerzitní sportovní svátek přesně po deseti letech a na programu by mělo být minimálně 20 sportů. I když sportovce ještě čekají ČAH 2023, které proběhnou v září v Olomouci, už nyní se těšíme, až v Liberci přivítáme studenty ze všech českých univerzit. Poměří si nejen své síly, ale doufáme, že zažijí nevšední atmosféru této jedinečné sportovní akce.

Doručovací adresa:
Technická univerzita v Liberci,
Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická,
Katedra tělesné výchovy a sportu,
Studentská 1402/2, 461 17 Liberec 1

Sídlo: