České akademické hry 2022

| Aktuality
Přihlášky na 20. ročník Českých akademických her byly spuštěny.
Letos vůbec poprvé bude hostitelem Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích. V jihočeské metropoli budou v termínu 15. – 22. června 2022 probíhat boje o titul Akademický mistr/mistryně v celkem 20 sportech, z čehož je 13 sportů individuálních a 7 kolektivních.
Sportovci, kteří chtějí reprezentovat TUL, prosím kontaktujte hlavního univerzitního koordinátora magistra Radima Antoše (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nebo případně rovnou jednotlivé garanty sportů.

Pro přihlášení je nutné uvést následující údaje – jméno, příjmení, fakulta, datum narození, adresu trvalého bydliště, číslo OP, národnost, kontaktní telefon a e-mail, požadavek na ubytování, sport a disciplínu.

Výčet všech sportů, které jsou letos do programu zařazeny, naleznete zde:

Doručovací adresa:
Technická univerzita v Liberci,
Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická,
Katedra tělesné výchovy a sportu,
Studentská 1402/2, 461 17 Liberec 1

Sídlo: