Pozvánka na workshop

Zveme všechny zájemce z řad studentů i pedagogů na workshop Diagnostika motorické kompetence v pedagogické praxi: identifikace dysprakticky ohrožených dětí mladšího školního věku, který se uskuteční ve středu 5. dubna 2023 od 13:00 do cca 16:00 ve školícím salónku v přízemí PPP Liberec, Truhlářská 3, Liberec 2.

Iva Šeflová provede účastníky aktuální problematikou dyspraxie a motorických oslabení. Jak správně diagnostikovat ve školním prostředí a jak s výsledky diagnostiky pracovat v případných intervencích v běžné škole se dozvíte v prostorách Pedagogicko-psychologické poradny Liberec, která je aplikačním garantem projektu TA ČR Éta „Diagnostika motorické kompetence v pedagogické
praxi: identifikace dysprakticky ohrožených dětí mladšího školního věku“. Tento projekt je spolufinancován se státní podporou Technologické agentury ČR v rámci Programu Éta, projekt TL03000221.

Těšíme se na společné setkání.