Skip to main content

Pronájmy sportovišť

Akademické sportovní centrum

objevte možnosti sportovního vyžití

Rezervační systém KTV

zarezervujte si termín u svého sportu

Technická univerzita v Liberci v rámci Akademického sportovního centra KTV FP TUL nabízí možnost pronájmu několika sportovišť. Tyto sportoviště jsou ve čtyřech různých areálech v okolí univerzitních kolejí v Harcově. Všechny tyto areály jsou nedaleko od sebe. Informace o cenách najdete na webových stránkách Akademického sportovního centra KTV FP TU v Liberci nebo si sportoviště můžete zarezervovat v našem rezervačním systému.

Nafukovací hala se třemi tenisovými kurty (rozměry 55 x 36 m). Umělý povrch, plášť z tepelné 3vrstvé izolace, vysoká světlopropustnost s ochranou proti UV záření. K dispozici 3 tenisová hřiště (3 volejbalová hřiště), 6 přenosných sítí na minitenis, tenisový trenažér.

Fotbalové hřiště s umělým trávníkem 4. generace (rozměry 98 x 56 m), osvětlení dle normy ČSN, certifikace FAČR. Na hřišti probíhá výuka fotbalu, softbalu a frisbee. K dispozici stálé fotbalové branky o rozměrech 7,32 x 2,44 m, přenosné branky 5 x 2 m (2 páry) a 3 x 2 m (3 páry).

Streetbalové hřiště oficiálních rozměrů. Povrchem je zámková dlažba. Basketbalové koše jsou stahovací ve spojitosti s pružinovou obroučkou.

Prostory posilovny jsou rozděleny na aerobní a silovou zónu. Vybavení posilovny: posilovací lavice a posilovací stroje značky Technogym, sada činek jednoruček 2,5–50 kg, běžecké pásy, veslovací a lyžařské trenažéry, rotopedy, ergometry, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a steppery.

Tělocvična slouží k výuce moderních pohybových forem tradičního tanečního charakteru, například aerobik, jumping, dance step apod. K dispozici je i zrcadlová stěna na dlouhé straně, ozvučení zajištěné moderní reprosoustavou s mixážních pultem, náhlavní mikrofon a rozličné příslušenství k výuce.

Tělocvična slouží k výuce moderních pohybových forem vyžadujících závěsný systém, například fly jóga, TRX, aerial hoop, bungee workout apod. včetně bohatého příslušenství a vybavení.

Tělocvična slouží primárně pro výuku zdravotní tělesné výchovy, zdravotních a kompenzačních cvičení, bosu a jógy. Sál s umělým povrchem GREBOGYMFIT, zrcadlová stěna, ribstole na protější straně (12 ks).

Tělocvična určená k výuce a výzkumným účelům v oblasti psychomotoriky. Tělocvična kromě základního vybavení (PC, audio, projektor atp.) obsahuje testové sestavy (BOT-2 a MABC-2) s materiálem zaměřené na psychomotorickou diagnostiku.

Areál disponuje třemi antukovými tenisovými kurty. Součástí areálu jsou šatny, sociální zařízení a možnost občerstvení.


Kontakt

vedoucí ASC

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 485 355 144
+420 602 640 723

Sekretariát KTV

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 485 355 121
+420 606 602 829