Výběrové řízení

Chcete se stát součástí týmu Katedry tělesné výchovy a sportu? Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická Technické univerzity v Liberci vypisuje výběrové řízení na pozice akademických pracovníků nebo pracovnic.

• Docent/ka pro Katedru tělesné výchovy a sportu
  • Odborný/á asistent/ka pro Katedru tělesné výchovy a sportu

Co nabízíme:

• zapojení do odborných kinantropologických projektů
  • 8 týdnů dovolené (při 100% úvazku)
  • pružnou pracovní dobu
  • závodní stravování
  • univerzitní mateřskou školku
  • dětský koutek pro děti batolecího věku
  • dobrou dopravní dostupnost (zastávka MHD a tramvaje), parkoviště a krytá stání pro kola
  • možnost ubytování v zaměstnanecké ubytovně
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • jazykové kurzy ve Vnitřní jazykové škole a školení
  • zvýhodněné telefonní tarify.

Podrobnosti k náplni práce a požadavkům k jednotlivým pracovním pozicím naleznete v odkazech pod článkem.

Pokud Vás nabídka na pozice akademických pracovníků zaujala, pošlete prosím níže požadované dokumenty na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na adresu Technické univerzity v Liberci.

K přihlášce do výběrového řízení musejí být přiloženy tyto dokumenty:

• odborný životopis ve formátu Europass (vč. seznamu publikovaných odborných prací s případnými ohlasy)
  • motivační dopis
  • doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklad potvrzující plánovanou obhajobu disertační práce, doklady o odborné způsobilosti.